Search Engine Optimizastion (Seo)

feature-image

 

Arama motoru optimizasyonu, amacı web sitelerinin, arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek hedeflenen aramalarda yükseltilmesidir. İngilizcede ve Türkçede kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir. Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle web geliştiricileri; yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluştururlar. İnternetin ekonomik anlamdaki gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır.

Ücretsiz SEO raporu hazırlıyoruz

Web sitenizi analiz ettikten sonra çözüm önerilerimizle birlikte raporluyoruz. Web sitenizin ayağınıza getireceği müşteri potansiyelini keşfetmeniz için tek yapmanız gereken hazırlamış olduğumuz Google formunu doldurmak. Lütfen formu doldururken ayrıntılı bilgiler giriniz.

FİRMANIZI SEO DÜNYASI İLE TANIŞTIRIYORUZ. Müşteri sizi bulsun, siz müşteriyi değil. Arama motorlarının yönlendirebileceği müşteri potansiyelini duydunuz, fakat çekinceleriniz mi var? Neler yapabileceğimizi denemek istiyorsanız, bu paketi sizin için hazırladık.

Bizimle veya bu alanda faaliyet gösteren bir başka firma ile çalışma kararı, arama sonuçlarında sitenizi geliştirebilecek ve iş hacminizi arttırabilecek önemli bir karardır. Konusunda uzman bir firma ile olumlu sonuçlar alabileceğiniz gibi, bilgisiz kişilerin sitenize ve itibarınıza zarar verme riski de bulunmaktadır.

Temel olarak Arama Motoru Optimizasyonu aşağıdaki süreçlerden oluşmaktadır;

  • Site içeriğinin ve yapısının analizi.

  • Teknik durum değerlendirmesi.

  • İçerik üretimi ve geliştirmesi.

  • Site-dışı geliştirmeler.

  • Online kampanya yönetimi.

  • Sonuçların ve ziyaretçilerin analizi.

  • İyileştirme çalışmaları.

  • Arama optimizasyonu eğitimi.

                                                                                                                                                                                     

 

 

Destek Hattı 0 544 577 2020 İletişim